Ми вважаємо, що успіх підприємства неможливий без взаємовигідного партнерства з дилерами. Тому Фабрика Зіг запрошує до співпраці будівельні, торгові організації і всіх, хто зацікавлений в роботі з нашою продукцією. Дилером Зіг також може стати будь-яка людина, який встановив нашу систему димовидалення, залишився задоволений і готовий рекомендувати її своїм родичам, друзям і сусідам.

Наші переваги

 1. Власне виробництво.
 2. Понад 500 м / п труби в день
 3. 2 незалежні виробничі майданчики (Київ та Львів).
 4. Понад 2000 м. Кв. складів готової продукції.
 5. Індивідуальне виробництво під замовлення на протязі 1 робочого дня *
 6. Ми можемо виробляти під замовлення будь-які елементи **
  * В залежності від обсягу замовлення термін виробництва може бути збільшений, що буде обов'язково озвучено Клієнту під час прийому замовлення.

** Використовувати для виробництва необхідну марку стали, проводити індивідуальні діаметри, фарбувати елементи під колір даху Клієнта та інше.

Відмінні риси нашої продукції від конкурентів

 1. Ми використовуємо посадку 100 мм. Це дозволяє поєднувати елементи димохідної системи між собою без використання обтискних хомутів, навіть для при великих діаметрах!
 2. Все двостінні елементи (термо) димоходів закриті, тобто базальтова вата НЕ буде сипатися при транспортуванні і монтажі димоходів.

Чому ми

В Україні прямо зараз відбувається опалювальний бум - масовий перехід до опалення вугіллям, дровами та пелетами. Сучасні печі та димарі більш досконалі, вони стали гідною альтернативою газовим котлам. Фабрика Зіг робить все можливе для комфортного переходу на дешеві джерела тепла.

Ми пропонуємо цікаві і прозорі умови співпраці для:

 • роздрібних продавців;
 • для оптовиків;
 • монтажних організацій.
 • А для інтернет-магазинів ми пропонуємо співпрацю по системі дропшіппінг. Для цього ми можемо надати прайс в форматі xml для зручного імпорту продукції на Вашу платформу.

Сертифікати якості: