Колективні димоходи LAS

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС:

Україна, 03190, м. Київ, вул. Естонська, 5

тел.: +38 (044) 290-42-89

тел.: +38 (066) 593-01-02

тел.: +38 (098) 212-34-76

тел.: +38 (093) 170-53-35

e-mail: info@fabrikazig.com.ua

Димохідна система «Повітря - Газ» (LAS) використовується для підключення газових котлів в багато- поверхових будинках як у разі нового будівництва, так і в разі капітального ремонту або реконструкції житлових будинків, коли їх необхідно перевести на автономне опалення. Внутрішню трубу, для відведення димових газів, виготовляють з кислотостійкої нержавіючої сталі, яка нечутлива до дії конденсату, завдяки чому строк експлуатації димохідної системи LAS дорівнює строку експлуатації будинку. Для подачі повітря в котел, будують шахту повітропровода з керамзитобетонних блоків виготовлених згідно ДСТУ Б В.2.7‑7:2008 «Будівельні матеріали. Вироби бетонні стінні дрібно штучні. Технічні умови». До однієї димохідної системи під’єднують до 10 теплогенераторів із закритою камерою згоряння згідно з ДСТУ Б В.2.5-33:2007. Дозволяється прокладати такі димохідні системи через кухні квартир, підсобні приміщення багатоквартирних житлових будинків — вестибюлі, поза квартирні коридори, горища, ліфтові зали без зменшення габаритів шляхів евакуації у відповідності до ДБН В.2.2‑15. Не дозволяється прокладати димохідні системи через житлові приміщення.

Коротка характеристика димохідної системи LAS:

Відмінні риси – спеціальна димохідна система для індивідуальних газових котлів у багатоповерхових будинках.
Підведення повітря в топку котла здійснюється безпосередньо з атмосфери через інтегрований в конструкцію димаря вентиляційний канал. Газові котли з димохідною системою «LAS» працюють не залежно від повітря в приміщенні, а отже щільні віконні чи двірні конструкції не заважатимуть нормальному функціонуванню.

Димохідна система розроблена спеціально для використання у багатоквартирних житлових будинках.

Розрахунок системи «LAS»:

Для розрахунку поперечного перерізу димової труби ми використовуємо ліцензійне ПЗ «Аеродінамческій розрахунок», яка враховує дуже багато даних: від сумарної потужності обладнання до термічного опору, що дозволяє правильно підібрати необхідний діаметр та висоту системи.

Монтаж димохідної системи:

Для монтажу основи димохідної системи є всі необхідні матеріали та комплектуючі, зокрема – трійник з ревізією та відведенням конденсату, люк з отвором для вирівнювання тиску, дверцята для огляду та очищення та ін.

Крім стандартних елементів наша компанія також рекомендує встановити трійник зі штуцером вимірів. Він потрібен для фіксації параметрів роботи котлів, таких як температура, газовий склад та ін.

Наша фабрика пропонує:

  • Проектування та аеродинамічний розрахунок;
  • монтаж на об'єкті;
  • шефмонтаж на об'єкті;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ревізія з круглим люком LAS

Ревізія з круглим люком

Ревізія з прямокутним люком LAS

Ревізія з прямокутним люком

Збірник конденсату LAS

Збірник конденсату

Елемент з перепускним отвором LAS

Елемент з перепускним отвором

Хомут монтажний LAS

Хомут монтажний

Сертифікати якості: