Димохідні системи


ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС:

Україна, 03190, м. Київ, вул. Естонська, 5

тел.: +38 (044) 290-42-89

тел.: +38 (066) 593-01-02

тел.: +38 (098) 212-34-76

тел.: +38 (093) 170-53-35

e-mail: info@fabrikazig.com.ua

Завдяки нашому досвіду і технічним можливостям фабрики ми можемо виготовляти системи димовідведення для котелень крупних об’єктів: промислових будівель, логістичних і торгових центрів, складів та ін. Для таких систем ми виготовляємо трубопроводи діаметром від 300 міліметрів до метра – вони обслуговують потужні котельні та теплогенератори, які працюють на газу, твердому та рідкому паливі.

Звичайно, асортимент наших виробів не обмежується лише трубами. Для зручності монтажу ми виготовляємо додаткові елементи: хомути, скоби, коліна, трійники, ревізії, кронштейни, переходи з одного діаметра на інший та ін. Всі ці комплектуючі допомагають виконати монтаж у найскладніших, найбільш нестандартних випадках, створювати димоходи різноманітної конфігурації.

Концентричне обладнання для димових газів "СLV" підходить для застосування в різних випадках. Система призначена для організації колективного відведення продуктів згоряння від декількох регульованих теплогенераторів. Різноманіття системних елементів дозволяє запропонувати рішення для багатьох будівельних завдань. Елементи концентрической системи "СLV" прості в експлуатації і швидкі в монтажі.

ТОВ «Фабрика ZiG» є одним з найбільших виробників вентиляційних та димохідних модульних систем з нержавіючої та оцинкованої сталі. На нашій фабриці використовується сучасне, високотехнологічне обладнання, а так само використовується високоякісна оцинкована і нержавіюча сталь провідних світових виробників, що є гарантією безпеки використання систем димовидалення та вентиляції як в приватних будинках, так і в системах колективних димоходів.

Наша продукція
Меблі

Для HoReCa


Меблі та обладнання для харчової, хімічної та медичної промисловості виготовляються з нержавіючої сталі. Чому саме сталь? Цей матеріал стійкий до впливу кислот і вологості, служить довго і не деформується під дією високих температур. Крім того, такі вироби зберігають відмінний вигляд при регулярній гігієнічній та дезінфекційній обробці.

У нашому послужному списку – обробні столи, стелажі, шафи, вентиляційні парасолі, мийки, а також різні ємності, жаровні, мангали та інше обладнання, виготовлене на замовлення.

В своїй роботі ми намагаємося чітко дотримуватися побажань клієнтів, тому всі вироби виготовляються за індивідуальними розмірами і, якщо це необхідно, з прив'язкою до параметрів приміщень де вони обслуговуватимуться.

 

Кухня, яка підкорює серця

Один з основних принципів роботи нашої Фабрики – уважний підхід до кожного клієнта. Ми знаємо, що наш ентузіазм передається і на інших; кухні нашого виробництва надихають на нові рецепти, з якими Ви завоюєте серця всіх, хто хоч раз переступить поріг Вашого ресторану!

Витяжні парасолі

Професійна кухня обов’язково має бути оснащеною якісною вентиляційною системою. В основі такої системи – пристінні або острівні парасолі, які розміщуються безпосередньо над плитами. Парасолі комплектуються фільтрами та жировловлювачами, які усувають дим, пар і зайві запахи не лише на кухні, але і в залі з відвідувачами.
Під час замовлення витяжних парасоль важливо врахувати, що їх габарити повинні перекривати площу варильні поверхні, а система вентиляції – забезпечувати надійну заміну повітря в приміщенні. Наші фахівці не тільки виготовлять витяжки, але і зроблять професійний розрахунок їх розмірів відповідно до Вашої вентиляційної системи.

Виробничі столи

Кухонні столи, які ми робимо на замовлення, також виготовляються за індивідуальними розмірами, за бажанням – з додатковими полицями, системами зберігання і дверцятами.

Стелажі

Стелажі для підприємств громадського харчування і лабораторій обмежені лише розмірами приміщення. Робочі поверхні стелажів і виробничих столів ми зазвичай виготовляємо з нержавіючої сталі марки AISI 201 – цей матеріал набув найширшого застосування у виробництві посуду, апаратів і конструкцій в харчовій промисловості.

Транспортувальні візки та рами

У цю категорію входить величезний список обладнання: транспортувальні візки для м'яса, фаршу, сиру і інших продуктів, коптильні рами, баки для транспортування і ємності великого об'єму. Все обладнання має високу вантажопідйомність і надійне для тривалої експлуатації.

Ємності

Круглі або прямокутні баки для води можуть бути укомплектовані штуцерами та іншою арматурою, нагрівальними елементами (ТЕНами), кришками з ручками, елементами кріплення.